Putin leaves Kazakhstan without deal to build nuclear plant
A visit last week by Vladimir Putin and a Kremlin entourage to Astana, Kazakhstan sought in part to put Rosatom, Russia’s state nuclear corporation, on good footing with local officials.
News
Publish date: April 8, 2016
Written by: Larisa Bronder
News
3-й Форум
“Енергетичний&Кліматичний Діалог.
Україна: Декарбонізація і зростання економіки”
14 квітня 2016 року
9.00 – 18.00
Торгово-промислова палата, зал Колізей
м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33
2015 рік був найспекотнішим з початку реєстрації даних[1], з температурою на 0.76±0.1° Цельсія вище, ніж середня температура за 1961-1990 роки. У цьому ж році уряди країн з усього світу поставили амбітну ціль зменшити глобальне потепління на 1.5°-2° Цельсія. Час на впровадження соціальних та технологічних змін швидко завершується. Більше того, за поточного рівня емісії вуглецю резерви для забезпечення виконання цілі у 1,5° будуть вичерпані вже за 10 років[2].
Всі ці питання будуть обговорені на Форумі «Енергетичний&Кліматичний діалог. Україна: декарбонізація і зростання економіки», що відбудеться 14 квітня з 9.00 до 18.00 за адресою: Торгово-промислова палата, зал Колізей ( м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33)
На форумі міжнародні та українські фахівці обговорять наслідки Паризької конференції для України, в тому числі у світлі Енергетичної стратегії України-2035 та Угоди про Асоціацію Україна-ЄС. Під час заходу буде представлено, як розвивається європейська політика в енергетичній сфері після Парижу, обговорено досвід України і Данії щодо енергоефективності в промисловості та в контексті європейського законодавства з біомаси Також учасників познайомлять з новими технологіями для глибокої декарбонізації та зменшення вмісту вуглецю.
Організатором Форуму виступає міжнародна організація Bellona. Партнером заходу є Центр «Розвиток КСВ».
Медіа-партнери Форуму – Європейсько-українське енергетичне агентство.
Контакти для реєстрації:
ld@csr-ukraine.org
[1] СМО – 2015 – найспекотніший рік із зафіксованих, https://www.wmo.int/media/content/2015-hottest-year-record
[2] Відмінності у оцінках бюджету вуглецю розгадані, Джоері Роджелі, Природа зміни клімату, 201
A visit last week by Vladimir Putin and a Kremlin entourage to Astana, Kazakhstan sought in part to put Rosatom, Russia’s state nuclear corporation, on good footing with local officials.
Russia is formally withdrawing from a landmark environmental agreement that channeled billions in international funding to secure the Soviet nuclear legacy, leaving undone some of the most radioactively dangerous projects and burning one more bridge of potential cooperation with the West.
While Moscow pushes ahead with major oil, gas and mining projects in the Arctic—bringing more pollution to the fragile region—the spoils of these undertakings are sold to fuel Russia’s war economy, Bellona’s Ksenia Vakhrusheva told a side event at the COP 29, now underway in Baku, Azerbaijan.
A survey of events in the field of nuclear and radiation safety relating to Russia and Ukraine.