News

“Енергетичний&Кліматичний Діалог. Україна: Декарбонізація і зростання економіки”

Morgue File

Publish date: April 8, 2016

Written by: Larisa Bronder

3-й Форум 

“Енергетичний&Кліматичний Діалог. 

Україна: Декарбонізація і зростання економіки”

14 квітня 2016 року

9.00 – 18.00

Торгово-промислова палата, зал Колізей

м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33

 2015 рік був найспекотнішим з початку реєстрації даних[1], з температурою на 0.76±0.1° Цельсія вище, ніж середня температура за 1961-1990 роки. У цьому ж році уряди країн з усього світу поставили амбітну ціль зменшити глобальне потепління на 1.5°-2° Цельсія. Час на впровадження соціальних та технологічних змін швидко завершується. Більше того, за поточного рівня емісії вуглецю резерви для забезпечення виконання цілі у 1,5° будуть вичерпані вже за 10 років[2].

  • Чи призведе COP21 до нової хвилі інноваційних низьковуглецевих технологій, які з цих технологій релевантні для України?
  • Які технології відіграють вирішальну роль у декарбонізації?
  • Які технології вже швидко стають конкурентоспроможними на ринку та призводять до змін у бізнес-моделях?
  • Чи може Україна відігравати активну роль у продукуванні та експорті технологій та послуг з декарбонізації?

Всі ці питання будуть обговорені на Форумі «Енергетичний&Кліматичний діалог. Україна: декарбонізація і зростання економіки», що відбудеться 14 квітня з 9.00 до 18.00 за адресою: Торгово-промислова палата, зал Колізей ( м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33)

 На форумі міжнародні та українські фахівці обговорять наслідки Паризької конференції для України, в тому числі у світлі Енергетичної стратегії України-2035 та Угоди про Асоціацію Україна-ЄС. Під час заходу буде представлено, як розвивається європейська політика в енергетичній сфері після Парижу, обговорено досвід України і Данії щодо енергоефективності в промисловості та в контексті європейського законодавства з біомаси Також учасників познайомлять з новими технологіями для глибокої декарбонізації та зменшення вмісту вуглецю.

Організатором Форуму виступає міжнародна організація Bellona. Партнером заходу є Центр «Розвиток КСВ».

Медіа-партнери Форуму – Європейсько-українське енергетичне агентство.

Контакти для реєстрації:

ld@csr-ukraine.org

Завантажити програму

[1] СМО – 2015 – найспекотніший рік із зафіксованих, https://www.wmo.int/media/content/2015-hottest-year-record

[2] Відмінності у оцінках бюджету вуглецю розгадані, Джоері Роджелі, Природа зміни клімату, 201

More News

All news

The role of CCS in Germany’s climate toolbox: Bellona Deutschland’s statement in the Association Hearing

After years of inaction, Germany is working on its Carbon Management Strategy to resolve how CCS can play a role in climate action in industry. At the end of February, the Federal Ministry for Economic Affairs and Climate Action published first key points and a proposal to amend the law Kohlenstoffdioxid Speicherungsgesetz (KSpG). Bellona Deutschland, who was actively involved in the previous stakeholder dialogue submitted a statement in the association hearing.

Project LNG 2.

Bellona’s new working paper analyzes Russia’s big LNG ambitions the Arctic

In the midst of a global discussion on whether natural gas should be used as a transitional fuel and whether emissions from its extraction, production, transport and use are significantly less than those from other fossil fuels, Russia has developed ambitious plans to increase its own production of liquified natural gas (LNG) in the Arctic – a region with 75% of proven gas reserves in Russia – to raise its share in the international gas trade.